HEDEFLERİMİZ

1997'de iş hayatına başladığımız dönemden bugüne çok yol aldık. Temizlik, lojistik ve nakliye alanlarında uzman, teknik beceri ve iş kalitesi açısından istikrarlı, yaptığı işten zevk alan, güçlü ve güvenilir bir ekibiz.

Müşteri memnuniyeti alanında istediğimiz yüksek standartlara ulaştık. Bugün en yüksek kriterlere sahip Avrupa ülkelerinde bile hiç zorlanmadan hizmet verecek şeffaflığa, bilgi ve teknik beceriye sahibiz. Fakat bunlar bize yetmiyor. Daha da iyisini yapabileceğimizi biliyoruz ve bunu gerçekleştirmek için büyük bir heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

Kısa Vadeli Hedeflerimiz
Özellikle temizlik sektöründe, kullanılan kimyasal maddelerin, iş makinelerinin ve araçların kalitesi ve yapılan işe uygunluğu büyük önem taşıyor. Bunların her biri, en iyi hizmeti, tam zamanında sunabilmek için vazgeçilmez unsurlar.

Yaptığımız işte mükemmelliğe uzanan yolda bir adım daha atmak amacıyla, işlerimizde kullandığımız makineleri, ürünleri ve kimyasal maddeleri kendi bünyemizde üretmeyi hedefliyoruz. Bunu dünya standartlarında ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmek için en ince detayları planlayarak hazırlanıyoruz. Farklı ortamlara ve ihtiyaçlara cevap verecek ürün çeşidi zenginliğini de dikkate alıyoruz.

Bu çalışmaları ve yatırımı sadece kendi ihtiyaçlarımızı karşılamak için yapmıyoruz. Herkesin yararlanabilmesi için, ürünlerimizi piyasaya sunacak sistemi de oluşturuyoruz. Bu sistemi, her açıdan sorunsuz biçimde çalışması için özenle tasarlıyoruz. Hem ürünlerimiz hem de bunları sunuş şeklimizle, ilgili alanlarda çalışan ve hizmet alan tüm kuruluşlara önemli bir fayda ve katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Orta Vadeli Hedeflerimiz
Teknolojideki ilerlemeler, çevre bilincinin yükselmesi, çalışma alanlarında ve ortamlarında çeşitliliğin artması gibi faktörler, son yıllarda gelişmekte olan Tesis Yönetim Sistemlerini sağlam bir altyapıya sahip olmaya ve kendini güncel tutmaya davet ediyor.

Bu alanda titizlikle hizmet veren bir kuruluş olarak, sektördeki eksiklikleri ve aksayan yönleri görebiliyoruz. Hedeflerimizi de buna göre oluşturduk :

Tesis Yönetim Sistemlerindeki bazı noksanları giderecek altyapıyı kendi bünyemizde oluşturmak ve yeni gelişmelerin ileride kaçınılmaz kılacağı güncellemeleri bugünden yapmak. Sektörde hissedilen eksiklikleri, kaliteden ödün vermeden Türkiye'nin her noktasında tamamlamak. Böylece sektörel standartları ve hizmet kalitesini de daha yukarıya taşımak.

TEMİZ İŞ, TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ DÜNYA büyük amacımızı gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmak.

İnsan Kaynakları

İletişim

US-GRUP Lojistik, Taşımacılık, Paketleme, Temizlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Küçükbakkalköy Mah. Yenidoğan Cad. No:8 Ataşehir /İSTANBUL
Telefon : 0 (216) 577 70 45 Pbx
Faks : 0 (216) 577 70 48
E-posta : info@usgrup.com.tr