HAKKIMIZDA

İnternetteki sitemize hoş geldiniz.

Yolunuz düşer de Türkiye'nin her noktasına hizmet veren bürolarımızdan birini de ziyaret ederseniz, sizi içtenliğimiz, güler yüzümüz ve uzmanlığımızla şaşırtmak isteriz.

Bu konuda kendimize güveniyoruz, çünkü 1997'den beri her gün, hem bizden hizmet alanların hem de çalışanlarımızın yüzünü güldürmeyi başarıyoruz.

Yılların getirdiği deneyim ve çalışkanlığımızla, temizlik, nakliye ve lojistik alanlarında uzmanlaştık. Hizmet verdiğimiz şirketler, ülkemizin saygın, kalitesiyle tanınan, değerli kuruluşları. Arzuları, ihtiyaçları ve öncelikleri bizim için her şeyden önemlidir. Bizim müşterimiz, her zaman haklıdır. En iyi hizmeti hak eder.

Bu nedenle isteklerini can kulağıyla dinleriz. İhtiyaçlarını karşılayacak çözümleri üretiriz. Üzerimize düşen görevi yüksek kalitede, zamanında ve onları asla yormadan yerine getiririz. Bizimle çalışan kuruluşların içi her zaman rahattır. Bu nedenle her karşılaştığımızda birbirimize sevgiyle gülümseriz.

Kusursuz hizmet için, mükemmel bir ekip gerektiğinin farkındayız. Biz, US Grup olarak 5.000 fertten oluşan büyük bir aileyiz. Çözüm ortaklarımızla beraber 6.500 kişiye ulaşan kadromuzla müşterilerimizin emrindeyiz. Şirketimizde kapalı kapılar ve sırlar yok. Bizimle ilgili her türlü bilgi ve kayıt, ailemizin tüm üyelerine açık. Huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmeleri için bütün yasal yükümlülükleri özenle yerine getirir, haklarına sahip çıkarız. Hatta mevcut yasal uygulamaların yetersiz kaldığı zamanlarda da çalışanlarımıza destek olmak için, elimizden gelen yardımları yaparız.

Şirketimizdeki samimi aile ortamı, çalışma zevkimizi, isteğimizi artırır, işlerimizi daha sağlıklı ve verimli yürütmemize yardımcı olur. Alışılmışın üzerinde bir kadro istikrarını ve çalışan tatminini de beraberinde getirir. Fakat asla çalışma disiplinimizi bozmaz. Zamanlamalara harfiyen uyar ve verdiğimiz her sözü tutarız.

Sevgiyi bilgiyle desteklemeye önem veririz. Her çalışanımızın ihtiyaç duyduğu eğitimleri belirleriz. Bunları, alanında uzman kurumlardan almalarını sağlayarak, onları Avrupa standartlarında iş yapacak düzeye ulaştırırız.

Çalışanlarımız bunun değerini bilir ve işlerini büyük bir hevesle sahiplenirler. Müşteri memnuniyeti ilkemizi, yaşamlarının merkezine yerleştirirler. Böylece herkes kazanır.

TEMİZ İŞ, TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ DÜNYA sloganımız, yaptığımız işi, çalışma prensiplerimizi ve dünya görüşümüzü en iyi şekilde özetliyor. Bu yüzden bizimle çalışanların içi hep rahat, bu nedenle birbirimize içtenlikle gülümsüyoruz.

İnsan Kaynakları

İletişim

US-GRUP Lojistik, Taşımacılık, Paketleme, Temizlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Küçükbakkalköy Mah. Yenidoğan Cad. No:8 Ataşehir /İSTANBUL
Telefon : 0 (216) 577 70 45 Pbx
Faks : 0 (216) 577 70 48
E-posta : info@usgrup.com.tr